Wanda Nara e tepron, tregon tatuazhin pranë pjesës inti me (FOTO)

Wanda Nara, partnerja e futbollistit të PSG, Mauro Icardi, nuk e ka problem të tregojë më shumë seç duhet në fotot që poston, por këtë herë duket se e kaa tepruar.

E veshur me një ‘body’ të kuq, në foton mjaft sensuale duket edhe tatuazhi që ajo ka pranë pjesës intime.

Wanda njihet për format e bukura të trupit dhe i ekspozon në foto gjithmonë, ndërsa duket se është në superformë dhe mjaft tërheqëse, edhe pse është nënë e dy vajzave.