Në mes të borës e veshur me bikini, policja shqiptare provokon me foton s*ksi nga Brezovica (FOTO)

Policja kosovare, Linda Aliu njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Pavarësisht motit të ftohtë, ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica.

Ajo shihet në një ambient me borë, e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah trupin e saj.

Polices kosovare i ka kushtuar një artikull edhe revista britanike Express.co.uk. në foton që ka pozuar me armën e zjarrit.

Ajo ka thënë më herët se profesioni i polices ka qenë ëndrra e saj dhe e bën me shumë pasion.