Marash Kumbulla reagon pas dëmtimit, mesazh për tifozët

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, i qetësoi të gjithë tifozët e Veronës se dëmtimi që pësoi në barazimin e sotëm kundër Bolonjës 1-1 nuk do ta mbajë larg fushave.

19-vjeçari shprehet i gëzuar për rezultatin e verdhebluve dhe karakterin e fortë të shokëve të skuadrës, ndërsa thekson se do të rikthehet shpejt në fushë, por pa saktësuar se në çfarë momenti.

“Një tjetër provë karakteri dhe vendosmërie. Mund të kishim marrë më tepër nga kjo ndeshje. Më vjen keq që u largova shpejt nga takimi, pasi pata një lëndim jo të lehtë, por do të kthehem shpejt”, deklaroi Marash Kumbulla.