Loredana na prezanton me mashkullin që ia mori zemrën

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut. Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Para pak kohësh, ata i dhanë fund martesës së tyre. E sonte në Instagramin e saj, ajo ka publikuar foton e një mashkulli tjetër, të shoqëruar me një zemër të kuqe. A thua është ky mashkulli që i mori zemrën Loredanës!?

Loredana me heret ka qene e lidhur me Mozzik dhe ka nje vajze me te.