Ledri Vula me të dashurën në Maldive, shoqërohen nga çifti i njohur

Ledri Vula dhe e dashuri e tij Sara ka filluar pushimet dimërore. Mësohet se çifti të shoqëruar nga këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Arjana janë duke kaluar disa ditë të bukura mes miqsh në Maldive, larg të ftohtit.

Ermali dhe Ledri janë shokë të mirë prej vitesh. Ata janë bashkëpunëtorë të ngushtë në jetën e përditshme por edhe në skenë, pasi shpesh shihen nëpër koncerte së bashku. /newsbomb.al