Kejvina Kthjella poston foton joshëse, i shkruan Ronela Hajati: Ma jep me qira këtë trupin tënd që të…

Modelja Kejvina Kthjella ka trazuar rrjetin me postimet e saj të fundit në rrjete sociale.

Si në raste festash, ajo publikoi një foto me të brendshme të kuqe mjaft provokuese, duke nxjerrë në pah linjat trupore. Dhe jo vetëm djemtë, por komplimentet kanë qenë të shumta dhe nga koleget e saj vajza.

Ka qenë këngëtarja Ronela Hajati ajo e cila ka komentuar te fotot e Kejvinës, duke shprehur dëshirën që të ketë trupin e saj.

Dhe pse me forma të kolme, duhet thënë se këngëtarja Hajati ka një trup tejet joshës.