Jennifer Lopez i rikthehet palestrës, kush është mashkulli që e puth me pasion (Emri+Foto)

Pasi shkëlqeu me performancën e saj në ‘Super Bowl’, Jennifer Lopez u kthye të enjten në Miami, për të filluar sërish palestrën.

Me një bluzë të bardhë me mëngë të ngritura, të mbledhur në mes, me streçe që i tregojnë format bombastike, Lopez nuk iu ka shpëtuar fotografëve.

50-vjeçarja, yll i muzikës dhe kinematografisë, dukej tepër në formë, ndërkohë që mori një mirëseardhje shumë pasionante nga trajneri i saj personal, Dodd Romero, i cili e puthi në faqe.

Me krahët e tonifikuar, kërthizën e nxjerrë jashtë dhe me linjat perfekte, Lopez i ka lënë të gjithë kalimtarët me gojë hapur, ndërkohë që shumë media kanë aluduar se cili është personi që e ka puthur në faqe.