Georgina ‘tërbon’ fqinjët dhe bën xheloz Ronaldon: Del në verandë dhe nder rrobat vetëm me bikini (foto)

Georgina Rodrigues, duke qenë bashkëshorja e yllit portugez Cristiano Ronaldo, është ndër femrat më të komentuara të botës së showbiz-it. Balerina 23-vjeçare, tashmë nënë, është shumë e përkushtuar pas sportit dhe stërvitjes, njësoj si Ronaldo.

Tepër aktive në Instagram, ku poston foto nga përditshmëria dhe e saj me familjen e madhe, Georgina ka arritur të fitojë zemrën e shumë fansave. Së fundi ajo ka publikuar një foto “wow”, e cila nuk mund të kalojë pa u vënë re.

Me kapele në kokë, me një hoodie, me atlete e çorape të bardha, Georgina ka dalë në verandë dhe po nder rrobat. Mirëpo ajo që ka bërë përshtypje është se balerina bukuroshe nuk ka veshur as pantallona dhe as fustan, por ka dalë vetëm me të brendshme. Format bombastike me siguri i kanë lënë komshinjtë “me gisht në gojë”, dhe Ronaldo patjetër do jetë bërë xheloz.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on