22 vjeç, miliardere dhe seksi…(FOTO)

E re, e pasur dhe seksi…Kylie Jenner duket se i ka të gjitha që do të dëshironte një 22 vjeçare.

Pavarësisht se është mamaja e të voglës Stormi, e duhet të kujdeset për një “perandori” të tërë kozmetike që ka krijuar vetë, ylli i reality show di si të duket bukur edhe para paparacëve.

Miliarderja Jenner është fotografuar më në formë se kurrë e veshur me një fustan të shkurtër lëkure ngjyrë gri, teksa po dilte nga makina e saj në Calabasas, Kaliforni.